fbpx

Apie La Naya


Šokolado „LA NAYA“ pavadinimui mus įkvėpė Gvatemalos kalnuose senovėje gyvavęs Majų kaimelis La Naya. Šiame regione, pasak istorinių šaltinių, pirmą kartą minimas kakavos pupelių naudojimas. Išskirtinė mūsų gaminamo šokolado plytelės forma atkartoja LA NAYA kaimelio kalnus ir slėnius, o unikalus pakuotės piešinys buvo įkvėptas Gvatemalos kraštovaizdžio ir vietos gyventojų kasdienybės.

Mums svarbi kiekviena šokolado detalė – nuo išskirtinio šokoladuko plytelės dizaino, pakuočių piešinių, sukurtų garsioje grafikos studijoje, iki pačios šokolado tekstūros, skonio derinių ir ingredientų kokybės. Mes kūrėme kiekvieną skonių derinį, naudodami kruopščiai atrinktus ingredientus iš visų pasaulio kampelių – čia patenka tik ekologiški, maistingi, skoniu ir kvapu turtingi ingredientai.

Toli, už jūrų marių, apsuptas įspūdingų žaliuojančių Gvatemalos kalnų, švelniai prausiamas šilto vasaros lietaus ir bučiuojamas kaitrios saulės spindulių, slepiasi vertingas gamtos brangakmenis – LA NAYA kaimelis.

Tik iš tolo ataidintis nuoširdus vaikų juokas, lydimas nuotaikingų dainų bei užburiantys kakavos, prisirpusių uogų, sultingų vaisių, šviežiai kepamos duonos ir žydinčių gėlių aromatai išduoda šią gerai saugomą paslaptį. Šį įstabų kraštą, kupiną siurprizų, mes radome ir norime pasidalinti jo vertingiausiomis dovanomis su Jumis.

Užmerkite akis… Viskas, ką Jums reikia žinoti dabar, kad su kiekviena šokolado plytele mes Jus nukelsime ten, kur Jūsų skoniai ir pojūčiai bus patenkinti…

Sveiki atvykę į netikėtumų kraštą.

Sveiki atvykę į LA NAYA.

LA NAYA TEORIŠKAI

Platoniška šokolado teorija

Platonas tikėjo, kad žmonių realybė tėra blankus tobulybės šešėlis. Nors mums atrodo, kad mes viską matome, jaučiame, suprantame – kad gyvename tikrą gyvenimą, – iš tikro mūsų dienos slenka tarp šešėlių oloje… O tikras pasaulis, kuriame emocijos, daiktai ir idėjos turi tobulą pavidalą, mirtingiesiems esąs nepasiekiamas.

Tas slaptas, visų ieškomas pasaulis dar vadinamas La Naya. Istorikai atkreipia dėmesį į sutapimą, kad būtent taip anksčiau vadinosi ir Majų civilizacijos kaimelis, kuriame išrastas šokoladas. Astronomai siūlo ieškoti šio pasaulio kitose planetose. Netrūksta ir pamišusių filosofų, įrodinėjančių, kad La Naya tėra metafizinė kategorija.

Bet žymiau svarbiau ne tai, kur La Naya yra, o tai, kaip šį tobulų emocijų pasaulį pasiekti.

Platonas vylėsi, kad į La Naya veda mąstymas. Jis klydo.

Nenuves ten ir nei vienas šioje žemėje žmonių išklotas kelias.

Nes tik tam, kurio gomuryje ištirpsta mūsų šokolado plytelė, yra lemta tai patirti: pasiekti tobulų emocijų pasaulį. La Naya, bean-to-emotion.

LA NAYA PRAKTIŠKAI

Tobulų emocijų gamykla

Paslaptingą La Naya šokolado gamyklą rasite Lietuvoje, nedideliame Parapijoniškių kaimelyje, vos 20 minučių kelio nuo Vilniaus. Pragmatiški žmonės mus vadina aukščiausios klasės rūšinio šokolado gamintojais. Tačiau romantikų ir šokolado ragautojų akyse esame grynų gryniausių emocijų gamykla.

Pasaulyje rasite daug ekspertų, kurie šokolado gamyba rūpinasi nuo pat kakavos pupelės iki plytelės (bean-to-bar). Tačiau La Naya žengia tolyn: pritaikę naujausias šokolado alchemijos technologijas, mes pirmieji pasaulyje išmokome šokolado skoniais išgauti emocijas (bean-to-emotion).

Kuo ypatinga La Naya emocinio šokolado gamyba?

Viskas prasideda nuo pupelių. Jas įsigyjame tik iš patikimų ir mums gerai pažįstamų Panamos, Vietnamo, Tanzanijos, Kosta Rikos bei kitų regionų. Be kruopštaus pupelių rūšiavimo, skrudinimo, lukštenimo, smulkinimo, kakavos temperavimo ir autentiškų La Naya plytelės viršukalnių formavimo, mūsų šokolado virtuozai atlieka tai, kas vadinama šokolado emotifikacija. Devyniais užraktais nuo konkurentų slepiamos emotifikacijos procedūros leidžia kiekvienos rūšies La Naya plytelę įsodrinti ypatinga emocija.

La Naya gamyklėlėje pagimdyti šokoladiniai La Naya kūdikiai sparčiai iškeliauja ne tik į pagrindines Lietuvos prekyvietes, bet ir į pasaulines parodas bei šokoladų gurmanų namus. La Naya populiarumas sparčiai auga, nes, remiantis platoniška šokolado teorija, mūsų šokoladai yra vienintelis būdas žmonijai persikelti į tobulų emocijų pasaulį.

La Naya šokolado alchemiją vykdo jauna ir kūrybinga komanda. Bendražygius, vienija bendra svajonė: atverti žmonėms stebuklingas šokolado galias ir skleisti tobulas emocijas.