fbpx

B2B


VERSLO DOVANOS

LA NAYA gaminiai vertinami dėl aukštos kokybės, išskirtinio skonio, estetikos bei įsimintinų pakuočių. Norite nustebinti verslo partnerius, lojalius klientus, svečius ar savo įmonės darbuotojus įteikdami nedideles dovanas- mielai, parengsime Jums pasiūlymą.

Savo asortimente turime įvairių aukščiausios kokybės, rankų darbo ekologiškų šokoladų, riboto leidimo rūšinių šokoladų, laužyto šokolado, karšto šokolado, kakavos, gėrybių šokolade bei įvairių dovanų rinkinių.

DIDMENINĖ PREKYBA

Dirbame su įvairiais partneriais- galime pasiūlyti mūsų gaminamos produkcijos bei grynųjų žaliavų dideliais kiekiais bei mažesnėmis kainomis.

PRIVATUS PREKĖS ŽENKLAS

La Naya pagal užsakymą su Jūsų prekės ženklu gali pagaminti platų asortimentą ekologiškų, rankų darbo šokoladų iš aukšciausios kokybės žaliavų. Siūlome išskirtines ir individualias, Jūsų įmonės dizaino saldžias dovanas.

Individualūs sprendimai pagal kliento poreikius

Mūsų technologų ir gamybos komanda yra pasiruošę naujų skonių, receptų ir gamybos sprendimų kūrimui, pagal kiekvieno kliento poreikius. Galite rinktis bet kokį dydį ar formą, kuri labiausiai atitinka Jūsų prekes ženklą.

Pradedant ingredientų paieškomis, baigiant supakavimu, skiriame dėmesį kiekvienam etapui ir detalei, siekdami užtikrinti aukščiausią kokybę.